Loetle tooted brändi Eneloop järgi

Eneloop´i nime all tuntud akud on praegu turul kõige täiuslikumad. Need on madala isetühenemisvooluga Ni-MH-hübriidakud. Laetud olekus kaotavad nad laengus tuntavalt vähem, kui teised Ni-MH akud. Tootja kinnitab, et keskmiselt säilitab täislaetud Eneloop pärast 10-t aastat säilitamist kuni 70% laetusest.

Mida tähenvad innovatiivsed akud teile? See annab kindluse, et seni, kuni seadet ei kasutata (just selliste akudega taskulamp vedeleb pagasiruumis, lapse mänguasi ununes suvilasse), siis selle akud peaaegu ei tühjene. Kui aga seadet vaja läheb, on see koheselt töövalmis. Akud ise on teiste turul olevate akudega võrreldes vähem mürgised ning ökoloogiliselt palju ohutuma tootmisega ning hilisema utiliseerimisega.

Eneloop tähendab täna parendatud ja moderniseeritud 4. põlvkonna akusid. Tänu sellele on praeguseks olemas Panasonic Eneloop, EneloopLite (väiksema mahutavuse ja rohkemate laadimis-/tühjendamistsüklitega akud), suurendatud mahutavusega Eneloop Pro nii AA kui ka AAA tüüpi. Kõik need akud on olemas ka meie poes.

Aktiivsed filtrid